W jaki sposób rozpalić na nowo uczucia w związku?

Niemało osób sądzi, że podczas ciąży nie wypada ze sobą współżyć. Jednak, jak się często okazuje, ciąża może być dla obu partnerów okresem nadzwyczajnej troskliwości, czułości oraz nawiązywania bliższej więzi. Dwustronne okazywanie sobie uczuć o wiele wzmacnia miłość, dlatego w tym momencie nie należy rezygnować ze zbliżeń.

Większość przyszłych mam w największym stopniu kobieco czuje się w drugim trymestrze i w owym czasie towarzyszyć im może większy apetyt na dwustronne zbliżenia. Powiększone piersi, błyszczące oczy – facetów zachwycają damy, które nie wstydzą się swojego zaokrąglonego brzuszka.

W ciąży pojawiają się w żeńskim ciele specjalne hormony, przez ekspertów nazywane hormonami ciążowymi, lecz kiedy tak właściwie u faceta pojawiają się kłopoty, na przykład ze stresu, wolno wspomóc go przez leki na potencję. To naturalnie one wyostrzają kobiece zmysły, to właśnie dzięki czemu można czerpać dwoistą radość z uprawiania seksu w ciąży. W zależności od stopnia zaawansowania, zmianie podlega również kobiecy temperament.