Skuteczne leczenie boreliozy w Centrum Medycznym OpraMed

OpraMed to wyspecjalizowana klinika funkcjonująca w Warszawie. Lekarze wielu specjalności a także pozostały personel medyczny zapewniają pacjentom profesjonalną pomoc. Dużym atutem takiego miejsca jest to, że każdy z chorych traktowany jest indywidualnie oraz holistycznie.

Wszyscy medycy zatrudnieni przy borelioza leczenie działają wspólnie, stosując nowoczesne metody leczenia, z wcześniejszą zgłębioną diagnostyką. Medycyna akademicka jest w tym miejscu zestawiona z metodami naturalnymi, dlatego można spodziewać się efektywnego leczenia. Diagnoza oraz leczenie odnoszą się tutaj chorób reumatycznych, odpornościowych i grzybiczych. Po dokonanej diagnozie wykonane są zespołowe konsultacje, co pozwala opracować wszechstronny plan leczenia. Za każdym razem paru ekspertów analizuje dokumentację medyczną oraz historię medyczną konkretnego pacjenta.

W klinice prosperuje też prywatne pogotowie medyczne, oferujące przewóz pacjentów, jacy mają kłopot z tym, żeby osobiście przyjechać do szpitala albo do innej placówki służby zdrowia. Ambulanse OpraMed spełnią wszystkie normy w zakresie transportu medycznego chorych, jakie wystosowane były przez Narodowy Fundusz Zdrowia. O tym, że placówka odpowiada na bieżące zapotrzebowanie chorych poświadcza także to, że prosperuje tutaj Punkt Szczepień.

W miejscu tym można korzystać z licznych usług medycznych takich jak leczenie boreliozy, które wyprzedza zbadanie kleszcza. Ma ono za zadanie potwierdzać lub wykluczyć zakażenie boreliozą. Żeby wynik był właściwy, trzeba materiał do badań przechowywać odpowiednio. Pacjenci będą informowani o tym, jak to zrobić. Wynik dostaje się szybko. W OpraMed przeprowadzane też są testy genetyczne. Wykrywają one nowotwory oraz predyspozycje do ich występowania. Terminy na te badania wyznaczane są bezzwłocznie. Diagnoza obejmuje nowotwory: nerek, płuc, jelita grubego, pęcherza moczowego, przełyku, trzustki, żołądka, tarczycy, piersi, jamy nosowo – gardłowej, skóry, czy gruczołu krokowego.