Pure Aesthetic: nowoczesne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej

Pure Aesthetic oferuje innowacyjne zabiegi z dyscypliny medycyny estetycznej. Są to też zabiegi takie jak anti – aging oraz laseroterapia. Przed każdym z zabiegów jakim jest na przykład medycyna estetyczna Lublin odbywa się wywiad ze specjalistą, kwalifikujący do przeprowadzenia interwencji. Pacjentki są poinformowane o efektach, wskazaniach oraz przeciwwskazaniach.

Można również oczekiwać na otrzymanie późniejszej dokumentacji fotograficznej, przed i po zabiegu. Znieczulenie zawsze dopasowane jest na indywidualnych zasadach. W ośrodku tym zastosowane są jedynie przetestowane narzędzia, takie jak Kwas hialuronowy Lublin, wobec tego można oczekiwać doskonałych efektów.

Dodatkowo można także liczyć na opiekę po zabiegu. Szczegółowy opis wszystkich zabiegów podany jest na stronie internetowej. Są to na przykład: peelingi, biorewitalizacja skóry, usuwanie tkanki tłuszczowej, skleroterapia, leczenie trądziku, terapia depigmentacyjna, wypadające włosy, mezoterapia igłowa, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, kolagen Nithya, leczenie nadpotliwości, kwas hialuronowy, powiększanie ust, czy nici liftingujące APTOS.