Makijaż trwały – dla kogo można polecić?

Będzie to najlepsze wyjście dla zapracowanych dam, jakie nie mają najzwyczajniej w świecie czasu na wykonywanie makijażu, a chcą pozostać niezmiennie śliczne i zachować rześki wygląd. Najpierw należy razem z klientką wynegocjować przede wszystkim kolor kresek, jakie pozostaną naszkicowane, wszystko winno zostać przystosowane do aparycji. Następnym działaniem jest rozpoznanie kształtu naszkicowanych kresek, oraz tutaj należy wziąć pod uwagę owal twarzy, jak i naturalne linie, w wypadku makijażu permanentnego, będą to linie brwi, bądź też kontur ust.

W przypadku rysowania brwi, stosowanymi barwami będą zazwyczaj czarny czy też brązowy, zaś w wypadku ust każda by oryginalny kolor był zbliżony do tego oczywistego – makijaż permanentny oczu warszawa. Czas egzekwowania takiego zabiegu trwa najczęściej od jednej godziny do trzech, co jest zależne bezsprzecznie od tego, ile detalów twarzy pragnie się poddać zabiegowi wykonania makijażu permanentnego.

Przed wykonaniem należy oczywiście zdezynfekować skórę. Kiedy już klientka wybierze kształt kresek, jakie mają zostać wykonane, linergistka nakreśla je w pierwszej kolejności normalną kredka, później zaś przystępuje do zabiegu zrealizowania makijażu permanentnego. Tu barwnik zostaje wprowadzony do warstwy naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. Po zrealizowanym zabiegu kosmetyczka poddaje skórę, na której był wykonywany zabieg, ponownej dezynfekcji i nakłada krem, który ma atrybuty łagodzące dla podrażnionej skóry. Mogą się wytworzyć niewielkie strupki, jakie same odpadną i pod żadnym pozorem nie wolno ich oskrobywać. Po kilku dniach zaczerwienia oraz podrażnienie, jak i strupki, znikną. Będzie można już wtenczas podziwiać rezultaty wykonania makijażu permanentnego.