Kompleksowa propozycja usług z zakresu chirurgii stomatologicznej – Citistom

Nowoczesna placówka stomatologiczna w Katowicach – Citistom wykonuje wiele usług stomatologicznych, z dowolnych dyscyplin. W miejscu takim proponowany jest pełen zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu Narodowego Funduszu Zdrowia. Kiedy pacjenta interesuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć też na leczenie jakie ma na celu nakładanie korony. Porcelanowa korona zęba jest wybraną z metod uzupełniania częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika kosztowna, lecz przynosi doskonałe rezultaty.

Porcelanowe korony są trwałe, prezentują się bardzo naturalnie oraz gwarantują pacjentom najwyższy komfort. Korona protetyczna może zastępować cały ząb lub tylko jego część. Przykładowo, kiedy ząb jest przebarwiony lub jest ukruszony, koronę zakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeśli chodzi o całościową utratę zęba, korona jest wtedy umocowana na implancie. Zależnie od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony dzieli się na: przymocowane na metalu oraz mocowane na cyrkonie. Kolor korony dopasowuje się do barwy zębów naturalnych, przy pomocy wzornika kolorów.

W rezultacie wyglądają one później jak naturalne uzębienie pacjenta. W gabinecie wykwalifikowani dentyści korzystają z najnowszych technologii leczenia, by móc pomagać chorym z brakiem uzębienia. Specjaliści mają bogatą wiedzę z obrębu implantologii, a wszystkie świadczenia nie wywołują bólu. Pacjenci wiedzą, że w centrum stomatologicznym będą leczeni w jak najlepszych warunkach.

Podczas pierwszej wizyty dentysta ustali spersonalizowany harmonogram leczenia. Tylko po akceptacji ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Decydując się na leczenie w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się właściwą decyzję. Dentyści mają ogromną wiedzę i ciągle się kształcą. To znaczy, że pacjenci mogą poczuć się bezpiecznie, bo wdrożone są reguły jakie mają na celu zachować pełną sterylność i wpływać na komfort pacjenta.