Klinika medycyny estetycznej Iwony Jamroży, działająca na terenie Lublina

Terapia odmładzająca, realizowana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży daje świetne rezultaty. Prewencyjne zabiegi sprawdzają się świetnie w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji. Do odnowy dochodzi za sprawą PRP, opierającej się na stymulacji czynników wzrostu umieszczonych w specyfiku PRP. Umieszczone są w nim również leukocyty, mające działanie antybakteryjne i podwyższające odpowiedź odpornościową tkanek.

Zaaplikowanie PRP powoduje, że dochodzi do mocnej odbudowy tkanki skórnej we wszystkich jej warstwach. Równocześnie ulepsza się elastyczność, gładkość, koloryt oraz stan naskórka. Czynniki wzrostu wpływają na: rozwój komórek macierzystych, rozwój syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz utworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Doskonale sprawdzi się to na takich obszarach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Dokładny opis wszystkich zabiegów z tej dziedziny umieszczony jest na witrynie gabinetu. Jego właścicielka również udziela odpowiedzi na temat zabiegu, a po konsultacji z klientką w gabinecie zadecyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można także skorzystać z innych metod takich jak zabiegi odmładzające, a o tym, jakie przynoszą one efekty można przeczytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i szybko rezerwować wizytę.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma wiele rekomendacji. Opłaca się tu skierować, gdy chciałoby się zadbać o swój wygląd. Specjaliści podejmują się: usuwania zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z użyciem peelingów medycznych. Zabiegi są dokładnie opisane i można przeczytać, z jakiego sprzętu korzystają lekarze do ich przeprowadzenia.