Jak pozbyć się skórki pomarańczowej – najskuteczniejsze metody

Jeśli problem skórki pomarańczowej dręczy cię od lat, to na pewno wciąż wyszukujesz sposobów, to właśnie dzięki którym twoja skóra będzie zdołała stać się gładka i jędrna.
Jak się okazuje, w żadnym wypadku nie jest to takie proste, jednak jest kilka zabiegów, jakie każda z nas może przygotowywać nawet we własnym domu bądź u zawodowców – wypróbuj zabiegi na cellulit Kielce.

Na pewno pomocna w walce ze skórką pomarańczową ma prawo być tak zwana kąpiel pomarańczowa. Taka kąpiel nie jest trudna do wykonania, każda z nas w takim razie może odszukać chwilę na jej wykonanie. Na początek wlewamy wodę do wanny, po czym dorzucamy do niej oliwę z oliwek oraz kilka, kilkanaście kropel olejku pomarańczowego.

Mamy prawo też użyć innego olejku, istotne jest tylko to, żeby był to owoc cytrusowy. Woda oczywiście nie powinna być nazbyt gorąca. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować kąpiel, która pomoże nam uporać się ze skórką pomarańczową.

Innym zabiegiem, jaki także jesteśmy w stanie wykonać we własnym mieszkaniu może być też owocowy peeling. Jego składnikiem też może być olejek z cytrusów, niemniej jednak tutaj może także być porządny olej z orzecha laskowego czy oliwa z oliwek. Po peelingu należałoby w skórę wmasować krem nawilżający o właściwościach antycellulitowych.