Czy warto uwieść byłą i ją odzyskać?

Wśród różnych sfiksowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, jaki przedstawia sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy właściwe wrażenie, uwidoczniamy się z najważniejszej strony i tak dalej. Jednakże norma definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest norma mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest nadrzędne w ocenie człowieka. Nie mamy szans, aby w tym czasie zademonstrować atuty stworzonego przez nas charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy przenigdy nie posiadać takiej szansy.

Wiele zależy również od tego, czy jest to nowa jednostka, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku zapraszamy na jak odzyskać byłą kobietę. Tutaj naturalnie pojawia się koncepcja przeinaczania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy uruchamiamy sposób na podryw. Sposobów jest bez liku: na hip-hopowca, człowieka posiadającego własną firmę, luzaka, na potajemnego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wskazanej klasy społecznej, jaką w stworzonym przez nas mniemaniu intryguje się budynek stworzonego przez nas zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione luźne spodnie, drogie obuwie sportowe oraz markową, olbrzymią bluzę z kapturem.

Prócz tego dużo biżuterii i kilka dodatków. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, jaka nie zorientuje się w naszej sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena żąda mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur oraz usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie oraz wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie prowadzoną przez nas figurą. Parę postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Nasza idealna hojność na pewno zostanie wynagrodzona udanym podrywem.